II Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022 r.

 1. W dzisiejszą niedzielę  przeżywamy  dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, na ten cel jest też zbiórka do puszek. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 2. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.30.
 3. W piątek o godz. 20.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji pokoju na świecie.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.
 5. W sobotę Uroczystość św. Józefa.
 6. W zakrystii można nabyć baranki wielkanocne przysłane przez Caritas w cenie 6 zł i paschaliki w cenie 10 zł. Przy wyjściu z kościoła można zabrać skarbonki na jałmużnę wielkopostną.
 7. Na bocznym ołtarzu jest skarbonka na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest marcowy numer „Promyczka Dobra”.
 9. Rekolekcje wielkopostne będą w naszej parafii 24-27 marca (od czwartku za półtora tygodnia). Wygłosi je ks. Tadeusz Mieleszko proboszcz w Witkowicach.
 10. Bardzo serdecznie dziękujemy panu Kazimierzowi Ratajowi za  podarowanie 33 arowej działki na powiększenie cmentarza. Bóg zapłać!
 11. W poniedziałek i wtorek od godz. 9.00 – 16.00 w Wiejskim Centrum Kultury w Gnojnicy będzie zbierany podatek
 12. Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego oraz SIM Podkarpacie zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące budowy mieszkań w ramach społecznej inicjatywy mieszkaniowej, które odbędzie się we wtorek 15 marca o godz. 17.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 – ul. Ks. Maciąga 3. Spotkanie będzie dotyczyło m. in. zasad i kryteriów naboru, cen mieszkań i możliwości dofinasowań.