XXIII Niedziela Zwykła – 04.09.2022 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 13.00 Msza św. w 100 – lecie OSP Góra Ropczycka, o 15.30 Nieszpory i Msza św.
  2. W czwartek  święto Narodzenia Matki Bożej. Poświęcenie ziarna na siew podczas Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00. W parafii farnej w Sędziszowie odpust parafialny.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. Również we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  5. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów z Góry Ropczyckiej i Gnojnicy.
  6. W najbliższą niedzielę odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi ks. biskup Jan Wątroba. Ks. biskup powie kazanie w Gnojnicy, następnie o godz. 8.45 będzie oficjalne powitanie i Msza św. Po południu o 15.45 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania. O godz. 17.00 spotkanie z grupami parafialnymi. Zapraszamy na to spotkanie członków Rady Parafialnej, Parafialny Zespół Caritas, Grupę Biblijną, Róże Różańcowe, ministrantów, Oazę, Grupę Modlitewną, noszących figury, feretrony i chorągwie oraz wszystkich chętnych. Ks. biskupa nie będzie na sumie ponieważ weźmie udział w uroczystościach rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej w Czudcu.
  7. W poniedziałek po następnej niedzieli, 12 września o 15.30 wyruszy z naszego kościoła piesza pielgrzymka do Królowej Rodzin w Ropczycach na Mszę św. odpustową o godz. 18.00. Zapraszamy na pielgrzymkę kandydatów do bierzmowania i wszystkich chętnych. Powrót we własnym zakresie
  8. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy wyłożonej na stoliku. Tygodnik „Niedziela” zawiera nowy dodatek „Bliżej życia z wiarą”. To kolorowy magazyn, który przedstawia ludzi wiary, wartości katolickie, polską tradycję i rodzinę, świadectwa i miejsca święte, ale także porady zdrowotne, kulinarne czy pomysły na spędzenie wolnego czasu. Pierwszy numer jako całość wraz z „Niedzielą” w cenie 10 zł.