XXIX Niedziela Zwykła-16.10.2022 r.

 1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30, w niedziele o 15.30.
 2. W liturgii wspominamy: poniedziałek św. Ignacego Antiocheńskiego, wtorek św. Łukasza, w czwartek św. Jana Kantego, w sobotę św. Jana Pawła II.
 3. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki. Przy wypominkach rocznych prosimy wpisać godzinę Mszy św. przed którą mają być czytane.
 4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.
 6. W piątek o godzinie 19.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się czuwanie modlitewne w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie.
 7. W najbliższą sobotę od godz. 8.00 odbędzie się generalne sprzątanie cmentarza, w tym roku sprzątają mieszkańcy Góry Ropczyckiej.
 8. Dziękujemy tym, którzy porządkując groby zabierają śmieci do domu, prosimy by to stało się nawykiem wszystkich. Za kontener śmieci, z transportem trzeba zapłacić 960 zł. Jeśli już ktoś zostawia śmieci, prosimy by plastiki i szkło wrzucać do kontenera natomiast śmieci organiczne obok. Prosimy nie mieszać śmieci organicznych z plastikami i szkłem.
 9. W ubiegłą niedzielę odbyło się liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św. W naszej parafii w Eucharystii uczestniczyło 1060 osób a komunię św. przyjęło 350 wiernych.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Przyszła niedziela rozpoczyna w Kościele Katolickim Tydzień Misyjny. Składka będzie przeznaczona na misje.