IV Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2023 r.

  1. Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale o godz. 15.00.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa przeniesiona ze względu na niedzielę.
  3. W najbliższym tygodniu od czwartku do niedzieli odbędą się w naszej parafii rekolekcje parafialne i szkolne. Poprowadzi je ks. Antoni Czerak proboszcz parafii Świlcza. Prosimy o modlitwę w intencji naszych rekolekcji i ks. Rekolekcjonisty. Skorzystajmy z tego czasu nawrócenia oraz porządkowania swojego życia w świetle Bożego Słowa. Składka rekolekcyjna będzie w sobotę.
  4. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, na Mszy św. wieczorowej będzie można przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, deklaracje są na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  5. Bardzo prosimy by prowadzący adoracje w Triduum Paschalne dla poszczególnych rejonów parafii zapisali się w zakrystii na listę.
  6. 10 czerwca o godz. 11.00 będzie Msza św. dziękczynna z okazji 45-lecia  powstania Grupy Apostolskiej w naszej parafii. Szczegóły na plakacie.
  7. Jak co roku można składać trwałe produkty żywnościowe, które zostaną przekazane na święta, przez Parafialny Zespół Caritas, najbardziej potrzebującym parafianom.
  8. W listopadzie ubiegłego roku w Ropczycach na ul św. Barbary znaleziono pieniądze. Są do odebrania w Biurze Rzeczy Znalezionych w Ropczycach.

Program Rekolekcji