Niedziela Wielkanocna – 9.04.2023 r.

  1. Dzisiaj Msze św. przed południem jak w każdą niedzielę, po południu Msza św. o godz. 13.00.
  2. W drugi dzień świąt Msze św. przed południem w porządku niedzielnym, po południu Msza św. o godz. 13.00. Składka na uczelnie katolickie.
  3. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia, składka będzie przeznaczona na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Skarbonki wielkopostne można złożyć przed ołtarzem Serca Pana Jezusa.
  4. Ze względu na oktawę Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Dziękujemy wszystkim za pomoc w dobrym przeżyciu Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych: księżom, panu kościelnemu i jego pomocnikom, pani kościelnej z Gnojnicy, paniom sprzątającym, organiście i chórowi, wszystkim czytającym czytania i śpiewającym psalmy, służbie liturgicznej, Ochotniczej Straży Pożarnej z Góry Ropczyckiej i Gnojnicy. Dziękujemy za przygotowanie i prowadzenie adoracji przy Ciemnicy i Bożym Grobie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom składamy najlepsze życzenia. Niech Pan Jezus Zmartwychwstały obdarza wszystkich potrzebnymi łaskami, zdrowiem i swym błogosławieństwem. Niech Zmartwychwstanie Chrystusa będzie dla wszystkich źródłem nadziei. Chrystus Zmartwychwstał. Alleluja!