XXVI Niedziela Zwykła – 01.10.2023 r.

 1. Zapraszamy codziennie na różaniec o godz. 17.30, natomiast w  niedziele o godz. 15.30. Msza św. wieczorna o godz. 18.00. W Gnojnicy różaniec o godz. 17.00, Msza św. w środy o godz. 16.30.
 2. W liturgii wspominamy: w  środę – św. Franciszka z Asyżu, w czwartek – św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę – NMP Królowej Różańca św.
 3. W sobotę we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej na Mszy św. wieczornej dzieci przygotowujące się do I komunii św. z klas 3 otrzymają różańce. Po nabożeństwie spotkanie z rodzicami.
 4. W związku ze zbliżającym się listopadem można składać wypominki roczne i listopadowe. Przy wypominkach rocznych podajemy godzinę czytania.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.
 6. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.00. W Gnojnicy spowiedź w piątek od 15.00 a następnie Msza św. o godz. 16.00.
 7. W sobotę o godz. 8.00 udamy się do chorych.
 8. Przypominamy, że nasza parafia włączyła się w akcję „Makulatura na Misje” z której dochód jest przeznaczony na budowę studni głębinowych w Afryce. Kontener na makulaturę stoi na parkingu przy plebanii bezpośrednio za garażami. Można jeszcze przywieźć makulaturę w poniedziałek, jest trochę wolnego miejsca. Bóg zapłać wszystkim, którzy dostarczyli lub dostarczą makulaturę.
 9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Promyczka Dobra”.
 10. W zakrystii są jeszcze do nabycia kalendarze dla rolników w cenie 25 zł.
 11. Burmistrz Sędziszowa Młp. przypomina, że w poniedziałek upływa termin zgłaszania w Urzędzie Miejskim zamiaru skorzystania z bezpłatnego transportu do lokalu wyborczego dla osób niepełnosprawnych i starszych.