XXX Niedziela Zwykła – 29.10.2023 r.

 1. Do końca października różaniec o 17.30, Msza św. o 18.00. We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych. Dzieci zapraszamy z planszami.
 2. Msze św. wieczorem w listopadzie będą o godz. 17.00, po Mszy św. wypominki. W Gnojnicy Msze św. w środy o godz. 15.30 a następnie wypominki.
 3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. przed południem będą w porządku niedzielnym a po południu nabożeństwo pokutne połączone z Mszą św. rozpocznie się o godz. 13.30. Odbędzie się też kwesta na cmentarzu na utrzymanie cmentarza i wykonanie parkingu. Prosimy o wsparcie.
 4. Spowiedź przed Wszystkimi Świętymi codziennie pół godziny przed Nabożeństwem Różańcowym.
 5. Ruch we Wszystkich Świętych przy cmentarzu będzie odbywał się w jednym kierunku, podobne jak w latach ubiegłych. Policja prosi o dostosowanie się do poleceń kierujących ruchem, piesi powinni mieć odblaski.
 6. W czwartek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. będą o godz. 6.30 i 17.00, o 17.30 różaniec z wypominkami. W Gnojnicy Msza św. o godz. 15.30. Po Mszy św. wieczornej i wypominkach nabożeństwo za zmarłych w kaplicy cmentarnej.
 7. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
 8. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00, w Gnojnicy od 14.30 a następnie o 15.00 Msza św.
 9. W sobotę udamy się do chorych.
 10. W miesiącu listopadzie można zyskiwać odpusty za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza połączone z modlitwą za zmarłych. Od 1-8 XI odpust zupełny, w pozostałe dni cząstkowy. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej, przyjęcie komunii św., wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego oraz odmówienie modlitw: Wierzę w Boga, Ojcze nasz i dowolnej modlitwy w intencjach Ojca św. np. Zdrowaś Maryjo. 1 i 2 XI taki odpust można zyskać odprawiając te modlitwy w kościele.
 11. W przyszłą niedzielę składka na Seminarium Duchowne, a po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 12. Ks. proboszcz z parafii pw. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie dziękuje za składkę na budowę kościoła, która wyniosła 7785 zł. W ubiegłą niedziele składka na misje wyniosła 4950 zł. Bóg zapłać!
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jest nowy numer „Promyczka Dobra” i „Małego Promyczka Dobra”.