Gnojnica Dolna
Intencje Parafia Góra Ropczycka
Intencje
A A A

        INTENCJE  MSZALNE


 Intencje  mszalne   12 – 18.11.

 

poniedziałek

12.11.

6.30

+ Karolina Sierakowska, Karol Śliwa, Karol Grabiec

17.00

1) + Elżbieta i Julian 10 r. śm.

2) Za zmarłych polecanych w wypominkach

Wtorek

13.11.

6.30

+ Paweł i Helena Krzak w6 r. śm. Heleny

17.00

+ Stefan Daniel od syna Jana

Środa

14.11.

6.30

+ Karolina i Ludwik Wrona  

17.00

+ Edmund Baran

  Czwartek

15.11.

 

6.30

+ Zofia Skiba od siostry Pelagii z mężem

16.00*

+ Jan Madura w r. śm.

17.00

+ Michalina i Jan Darłak w r. śm. Michaliny

 Piątek

16.11.

6.30

+ Józef Baran, Paweł Pieprzak, Józef Pieprzak   

17.00

+ Kazimierz Kubik w r. śm.  

 Sobota

17.11.

6.30

+ Elżbieta Dziedzic od syna Tomasza z rodziną

17.00

+ Stanisław, Eleonora Zawisza

Niedziela

18.11.

6.30

+ Bronisława, Ludwik, Antoni, Jan Baran

7.45 *

+ Witold Sojka

9.00

+ Stefania i Karol Papiernik w 40 r. śm. Karola od córek z rodzinami

11.00

Za parafian

15.45

+ Józefa Cukierska w 5 r. śm.

                     Poza parafią: 15 intencji za + Zofię Skiba od 12 do 27 listopada,

            gregorianki za: + Józef Pieprzak, + Agatę Paśko,

                                                  + Elżbietę Pers od 16 listopada do 15 grudnia   


           Intencje  mszalne   5 – 11.11.

 

poniedziałek

05.11.

6.30

+ Kazimiera i Franciszek Belczyk

17.00

1) + Janina, Stanisław, Ryszard Alberscy

2) Za zmarłych polecanych w wypominkach

Wtorek

06.11.

6.30

+ Kazimiera i Franciszek Belczyk

17.00

+ Stanisław

Środa

07.11.

6.30

+ Kazimiera i Franciszek Belczyk  

17.00

+ Jan, Zygmunt w 10 r.śm. Jan, Maria Daniel, Karol, Anna, Kazimierz, Zygmunt

  Czwartek

08.11.

 

6.30

+ Kazimiera i Franciszek Belczyk

16.00*

+ Zofia Reguła 25 r. śm. i Konstanty Reguła

17.00

+ Piotr Kubik w 12 r. śm.  

 Piątek

09.11.

6.30

+ Kazimiera i Franciszek Belczyk    

17.00

 + Maria i Roman Draus w 7 r. śm. Romana

 Sobota

10.11.

6.30

 

+ Genowefa, Jan, Stanisław Marć i Bronisława(K) i Kazimierz Reguła 

17.00

+ Karol i Maria Ochał

Niedziela

12.11.

6.30

Za parafian

7.45 *

+ Zofia i Alfred Oleś

9.00

W intencji Ojczyzny i za dusze poległych w obronie Ojczyzny z rejonu kapliczki i hydrofornii

11.00

+ Helena i Karol Stec

15.45

+ Janina Borek  

                                                      Poza: greg. za + Maria Kubik 5.11. – 4.12.

 


        Intencje  mszalne   29.10 – 4.11.

 

poniedziałek

29.10.

6.30

+ Maria Charchut i zmarli z rodziny

17.00

+ Władysław Pięta od syna Józefa z żoną

Wtorek

30.10.

6.30

+ Stefania Róg od Elżbiety z rodziną

17.00

+ Stefania i Roman Wrona

Środa

31.10.

6.30

+ Stefania Róg od rodziny Śliwów  

17.00

+ Maria i Jan Kozek w 4 r. śm. Marii

  Czwartek

01.11.

 

6.30

+ Kazimiera i Franciszek Belczyk

7.45*

Za zmarłe członkinie z róży Bronisławy Bochenek 

9.00

11.00

 

14.00

Za zmarłych z róży św. Rity

 + Stanisława(K) Anyszek, Henryka(K) i Kazimierz Przydział

1) + Stanisław Rogala 25 r. śm.

2) za parafian

 Piątek

02.11.

6.30

1) + Kazimiera i Franciszek Belczyk

2) + Janina i Medard Baran   

16.00*

17.00

+ Stanisław Ignas

+ Teresa i Władysław Miłek

 Sobota

03.11.

6.30

8.00*

+ Kazimiera i Franciszek Belczyk

+ Bronisława(K) i Adolf Paśko i Piotr Papiernik 

17.00

+ Czesława(K) Władysław Kozek w 14 r. śm. Czesławy

Niedziela

04.11.

6.30

+ Kazimiera i Franciszek Belczyk   

7.45 *

+ Ryszard i Feliks Magdoń

9.00

+ Stanisława(K) Anyszek, Henryka(K) i Kazimierz Przydział

11.00

za parafian

15.45

+ Stanisław Papiernik

                       Poza parafią:

                                                 1 +Zofia Wiesława Skiba – gregorianka 1-30.11.2018

                                          2 + Józef  Kosydar  - gregorianka 1-30.11. 2018


   Intencje  mszalne   22 – 28.10.

 

poniedziałek

22.10.

6.30

+ Józef Pieprzak od żony

17.00

+ Zofia Tylutka od wnuka Bartłomieja z żoną

Wtorek

23.10.

6.30

+ Roman i Stefania Wrona w r. śm. Romana

17.00

+ Kazimierz Róg

Środa

24.10.

6.30

+ Jan Maciołek 27 r. śm od rodziny

17.00

Zmarli z rodzin Cukierskich i Papierników

  Czwartek

25.10.

 

6.30

+ Marian Bieszczad r. śm.

16.00*

+ Feliks i Stefania Szczepanek, Henryk, Krzysztof Grabowy  

17.00

+ Maria i Jan Stachura od córki z rodziną

 Piątek

26.10.

6.30

+ Stefania Róg od Stanisławy Rojek   

17.00

+ Władysław Pięta od córki Marii z mężem  

 Sobota

27.10.

6.30

+ Zbigniew Kałdan r. śm.

17.00

+ Tadeusz, Jan, Janina Mosior

Niedziela

28.10.

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą w 40rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa dla Władysławy i Tadeusza od córki i siostry z rodziną  

7.45 *

+ Stefania i Kazimierz Kot w 14 r. śm. Kazimierza

9.00

+ Wanda i Józef Marć

11.00

+ Elżbieta Pers od Celiny i Jerzego Baran

15.45

+ Stanisław Papiernik

 


        Intencje  mszalne   15 – 21.10.

 

poniedziałek

15.10.

6.30

+ Cecylia Skiba od brata Józefa

17.00

+ Helena i Władysław Wanat w 20 r. śm. Heleny

Wtorek

16.10.

6.30

+ Jadwiga Wychodzka z racji imienin i urodzin

17.00

+ Anna i Andrzej Paśko

Środa

17.10.

6.30

+ Zofia Skiba od brata Kazimierza

17.00

Dziękczynna w 18 urodziny Huberta z prośbą o zdrowie  i błog. Boże w dorosłym życiu od rodziców

  Czwartek

18.10.

 

6.30

+ Kazimiera i Franciszek Belczyk

16.00*

+ Krystyna, Stanisław Kłósek w 6 r. śm Krystyny od syna i córki

17.00

+ Jan i Stanisława Kubik

 Piątek

19.10.

6.30

W pewnej intencji   

17.00

+ Tadeusz Mosior 24 r. śm.

 Sobota

20.10.

6.30

+ Józef Kosydar od żony

17.00

+ Stanisław i Stanisława Róg, Henryka(K) i Stanisław Śliwa i dusze zmarłych z tych rodzin

Niedziela

21.10.

6.30

+ Ludwik Marć w r. śm. i Bronisława(K) Marć

7.45 *

+ Maria i Józef Bochenek    

9.00

+ Stanisława(K) Anyszek, Henryka i Kazimierz Przydział

11.00

za parafian

15.45

+ Henryka(K) Stanisław Śliwa, Stanisława  Stanisław Róg i zmarli z tych rodzin


      Intencje  mszalne   08 – 14.10.

 

poniedziałek

08.10.

6.30

+ Władysław Pięta od rodz. Skibów

17.00

Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. opiekę MB w 18 urodziny Michała

Wtorek

09.10.

6.30

+ Stefania Róg od wnuka Tomasza

17.00

+ Maria i Mieczysław Feret w 3 r. śm. Marii

Środa

10.10.

6.30

+ Adam Cyrulik od brata Jana z rodziną

17.00

+ Stanisława(K) i Feliks Bizoń

  Czwartek

11.10.

 

6.30

+ Adam Cyrulik od Heleny  Sebastiana Świętoń z rodziną

16.00*

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ani z okazji 1 rocznicy urodzin

17.00

+ Maria i Roman Draus w 3 rocz. śm. Marii

 Piątek

12.10.

6.30

+ Zofia Nowacka od brata Ryszarda z rodziną  

17.00

+ Maria i Józef Rojek w 6 r. śm Marii

 Sobota

13.10.

6.30

 

Dziękczynna za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny   

17.00

+ Helena i Adolf Schab   

Niedziela

14.10.

6.30

O Błogosławieństwo Boże dla uczestników pielgrzymki do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Łagiewnik

7.45 *

Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Józefa i Marii Magdoń z prośbą o Boże błog. na dalsze lata   

9.00

W 18 urodziny Radosława z prośbą o bł. Boże opiekę MB od chrzestnej

11.00

za parafian

15.45

+ Ryszard Magdoń 8 r. śm.

Poza parafią:


                  1.  gregorianka za śp. Cecylię Skiba od 08.10. do 6.11.

                        2.  gregorianka za śp. Adama Cyrulika od 11.10. do 09.11.