Gnojnica Dolna
Intencje Parafia Góra Ropczycka
Intencje
A A A

        INTENCJE  MSZALNE


           Intencje  mszalne  23 – 29.04.

 

poniedziałek

23.04.

6.30

 

1) o zdrowie dla Józefa Świętonia

18.00

1) + Helena Zima od siostrzeńca z rodziną

2) + ks. Wojciech Święs i księży Koleboków

Wtorek

24.04.

6.30

1) + Helena Zima od brata Karola z żoną

2) + Stanisław Skiba od córki z rodziną  

18.00

+ Julian, Maria, Śliwa w 13 r. śm. Juliana

 

Środa

25.04.

6.30

1) + Helena Zima od kuzyna Jana z rodz.

2) + Stanisław Skiba od r. Szczyrków

 

18.00

+ Antonina Żurek w r. śm. od córki Krystyny i Haliny

 

  Czwartek

26.04.

 

6.30

1) + Helena Zima od brata Eugeniusza

2) +Stanisław Skiba od siostry Cecylii

 

17.00*

+ Maria i Wojciech Szaj od córki

18.00

+ Zofia, Władysław i Stanisław Papiernik w r. śm. Zofii

 Piątek

27.04.

6.30

1) + Stanisław Skiba od brata Józefa

2) + Józef Klocek od Marii Ciebiera

18.00

O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dziecka i matki

 Sobota

28.04.

6.30

1) + Stanisław Skiba od bratowej Teresy

2) + Józef Klocek od sąsiadów Drausów i Ziobrów

18.00

+ Józef Malski od Iwony i Piotra

Niedziela

29  .04.

6.30

 

1) + Maria i Stanisław Ochenduszko

2) + Stanisław Skiba od bratowej z rodziną

7.45 *

1) dziękczynna w 25 r. ślubu Doroty i Wiesława z prośbą o dalsze Boże bł. na dalsze lata od dzieci

2) + Wojciech Bieś od dzieci

9.00

1) + Wanda, Józefa(K) Maksymilian Wozowicz

2) + Józef Klocek od Haliny Bizoń

 

11.00

Za parafian

15.45

+ Helena, Edward Bieś

            Poza parafią msze gregoriańskie za śp. Małgorzatę Kopala od 23. 04 do 22.05

 


      Intencje  mszalne  16 – 22.04.

 

poniedziałek

16.04.

6.30

 

1) + Józef Charchut od Zbigniewa i Bogusławy Tyksińskich

18.00

 Za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek

17.04.

6.30

1) + Józef Charchut od Danuty i Marka Bieszczadów  

18.00

+ Mieczysława(K) Charchut od brata Edwarda

 

Środa

18.04.

6.30

1) o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia  

2) + Ewa Darłak w 7 dniu po śmierci

 

18.00

+ Stanisława(K) Feliks Bizoń

 

  Czwartek

19.04.

 

6.30

1) + Helena Zima od Sylwii

 

17.00*

+ Witold Sojka

18.00

O dobrą pogodę i urodzaje z rejonu hydroforni i kapliczki

 Piątek

20.04.

6.30

1) + Helena Zima od Józefa z rodziną

18.00

+ Stanisław Skiba od żony

 Sobota

21.04.

6.30

1) + Antonina Józef Wróbel  

18.00

+ Helena Zima od siostry Zofii z mężem

Niedziela

22.04.

6.30

 

1) + Henryka i Kazimierz Przydział w 3 r. śm. Henryki Stanisława Anyszek

 

 

9.00

1) Za Parafian

 

11.00

 

11.00*

W 25 r. ślubu z intencji syna dziękczynna z prośbą o Boże bł.

+ ks. Wojciech Święs od mieszkańców Gnojnicy

15.45

O bł. Boże w 1 rocz. urodzin Nikodema  


                               Msza w intencji + Wojciecha Bieś zostanie odprawiona 29. 04. w kaplicy        


             Intencje  mszalne  09 – 15.04.

 

poniedziałek

09.04.

6.30

 

1) + Janina Skiba od Darłaków i Kowalskich

2) + Karol Stec od sąsiadów Paszkowskich

18.00

+ Jan Pietkiewicz 9 r. śm. od żony z rodziną

Wtorek

10.04.

6.30

 

1) + Stanisław Fąfara od żony

2) + Karol Stec od od Elżbiety z rodziną

    

18.00

+ Zdzisław Świętoń 11 r. śm.

 

Środa

11.04.

6.30

1) + Józef Charchut od Andrzeja Charchuta z rodz.  

2) + Janina Skiba od bratowej  

 

18.00

W intencji Bogu wiadomej od Tomasza

 

  Czwartek

12.04.

 

6.30

1) + Janina Skiba od Władysława z rodziną

2) + Józef Charchut od Stanisławy i Józefa Skibów

 

17.00*

+ Maria Przydział i Józef Przydział od żony z rodz.

18.00

Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Anny i Józefa z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

 Piątek

13.04.

6.30

1) + Józef Charchut od Wiesławy i Edwarda Marcińców

2) + Helena Zima od Sebastiana i Pauliny

18.00

+ Aniela, Ludwik, Bronisław Grabiec

 Sobota

14.04.

6.30

1) + Józef Charchut od Władysławy i Stanisława Kusibabów  

2) + Helena Zima od Barbary z mężem

 

18.00

+ Józefa(K) i Piotr Świętoń

Niedziela

15.04.

6.30

 

1) za parafian

2) + Józef Charchut od Andrzeja Masteja z rodziną

7.45 *

 + Helena Pięta

9.00

1) + Jan Zima 8 rocz. śm.

2) + Helena Zima od córki Agnieszki

 

11.00

 

+ Stefania, Kazimierz, Kot w 5 rocz. śm. Stefanii

15.45

O bł. Boże dla Wojciecha w 18 rocz. urodzin

                           

           Poza parafią gregorianki:

  1. +Bogumiła Zabłocka 9.04-8.05
  2. +Izabela Szczerba 9.04-8.05

              



           Intencje  mszalne  02 – 08.04.

 

poniedziałek

02.04.

6.30

 

1) + Stanisław Daniel w 30 dzień po śmierci od brata Jana

2) + Karol Stec od Eugeniusz Charchuta

 

7.45*

+ Józef Maria Magdoń, Genowefa Aniela Katarzyna Maria Papiernik, zmarli z rodziny Papierników, Antoni Mazur, Janina Jan Saj, Ludwik Bizoń

9.00

1) + Genowefa Jan Aleksander Marciniec

2) + Janina Skiba od Marka Barana

11.00

o zdrowie dla Marcina

Wtorek

03.04.

6.30

 

1) + Janina Skiba od Janiny Marciniec

2) + Karol Stec od rodziny Kwartów

     

18.00

+ Karolina Sierkowska w 6 r. śm. i Józef Sierakowski

 

Środa

04.04.

6.30

1) + Karol Stec od Aleksandry z rodziną  

2) + Janina Skiba od Janiny i Mieczysława Marcińców  

 

18.00

+ Edward Wrona 2 r. śm. Kazimierz Wrona

 

  Czwartek

05.04.

 

6.30

1) + Janina Skiba od Zofii Skiba

2) + Karol Stec od Michała Pupy

 

17.00*

+ Witold Sojka

18.00

+ Józef Charchut od Bartłomieja z rodziną

 Piątek

06.04.

6.30

1) + Karol Stec od rodziny Pupów

2) + Janina Skiba od Leona i Barbary Marcińców

16.00*

+ Kazimierz i Ryszard Baran

18.00

+ Józef Charchut od Elżbiety i Bogusława Charchutów

 Sobota

07.04.

6.30

1) + Karol Stec od Alicji i Edwarda Przydziałów

2) + Janina Skiba od sąsiadów Gołębiów

 

8.00*

+ Józef Charchut od Zofii Skiba

18.00

+ Edward Skiba 5 rocz. śm.

Niedziela

08.04.

6.30

 

1) za parafian

2) + Janina Skiba od sąsiadów Bizoniów

7.45 *

1) + Jan, Stanisława(K) Zdzisław Kozek

2) o zdr. Boże błog. dla ks. Ryszarda od mieszkańców Gnojnicy

9.00

1) + Jerzy i Jan Szczepanek  

2) + Karol Stec od sąsiadów syna Mieczysława

 

11.00

 

Dziękczynna z ok 70 rocz. urodzin Anny z prośbą o dalsze Boże bł.

15.45

+ Irena i Józef Motyka

           Poza parafią msze greg. od 1 – 30 kwietnia za + Andrzeja Paśko i Józef Klocek 


       Intencje  mszalne  05 – 11.03.2018r.

 

poniedziałek

05.03.

6.30

 

1) + Edmund Dudka od żony

2) + Józefa Stec od rodz. Frydłów i Hormotów z Zagorzyc

 

17.00

+ Kazimierz Czaja

 

Wtorek

06.03.

6.30

 

1) + Józefa Stec od rodziny Kozków

2) + Edward i Michalina Ziajor

    

17.00

+ Julia i Piotr Stec

 

Środa

07.03.

6.30

1) + Józefa Stec od rodziny Marcińców

2) + Jolanta i Tadeusz Dziedzic

 

17.00

O łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Bernadetty

 

  Czwartek

08.03.

 

6.30

1) + Józefa Stec od rodziny Stręków  

2) + Karol Stec od córki Haliny z rodziną

 

16.00*

+ Józef Malski 1 r. śm.

17.00

+ Piotr Kubik

 

 Piątek

09.03.

6.30

 

1) + Józefa Stec od Wandy Pragłowskiej

2) + Karol Stec od Magdaleny z rodziną

17.00

+ Zenon Walczyk i zmarli z rodziny Walczyków

 

 Sobota

10.03.

6.30

1) + Józefa Stec od Piotra Ziobro z rodziną

2) + Dorota Pupa od Bochenków z Gnojnicy

 

17.00

+ Karol Stec od Marcina i Michała  

 

Niedziela

11.03.

6.30

 

 Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

7.45 *

O bł. w zasiewach, pracach polowych i zachowanie od klęsk od mieszkańców Gnojnicy

 

9.00

1) + Zofia, Julia, Agata Kozek Katarzyna Medrygał

2) + Dorota Pupa i Janina i Adam Pupa

 

11.00

 

+ Józefa Stec od Anny i Krzysztofa Kubików z rodziną

15.00

+ Karol Stec od Barbary z mężem

                                        Poza parafią: + Helena Zima greg.  05.03 – 04.04.2018r.