Gnojnica Dolna
Intencje Parafia Góra Ropczycka
Intencje
A A A

        INTENCJE  MSZALNE


        Intencje  mszalne   17 – 23.09.

 

poniedziałek

17.09.

6.30

+ Antoni Draus 7 r. śm.

18.00

Dziękczynna za 41 lat małżeństwa Krystyny i Romana z prośbą o dalsze Boże błog. w rodzinie  

Wtorek

18.09.

6.30

+ Józef Machnica od rodziny Medygrałów  

18.00

+ Stanisław Róg od syna Adama z rodziną

Środa

19.09.

6.30

+ Józef Machnica od Marii Machnica z rodziną  

18.00

+ Henryka(K) Kazimierz Przydział, Stanisława(K) Anyszek

  Czwartek

20.09.

 

6.30

+ Jadwiga Pupa od chrześnicy Zofii Maśz rodziną

17.00*

+ Władysław Pieta od wnuka Łukasza

18.00

+ Bogumiła i Kazimierz Zabłoccy od wnuczki Julity z mężem

 Piątek

21.09.

6.30

+ Jadwiga Pupa od wnuka Wiesława z żoną

18.00

+ Stanisław Mazek i zmarli rodzice z obydwu stron

 Sobota

22.09.

6.30

 

+ Jadwiga Pupa od siostry Teresy  

18.00

+ Andrzej Paśko 21 r. śmierci z intencji brata i sióstr

Niedziela

23.09.

6.30

+ Stanisława(K) i Sebastian Błądek  

7.45 *

+ Władysław Pięta od wnuczki Justyny z mężem

9.00

+ Bożena i Zofia Marć w rocz. śmierci Bożeny

11.00

Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Małgorzaty i Ryszarda z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

15.45

za parafian

 

 


   Intencje  mszalne   03 – 09.09.

 

poniedziałek

03.09.

6.30

+ Genowefa Kubik od Agaty i Mariusza Pilchów

18.00

+ Marian Kulas 45 r. śm.

Wtorek

04.09.

6.30

+ Józef Machnica od rodz. Podsiadło  

18.00

+ Andrzej Papiernik 24 r. śm.

Środa

05.09.

6.30

+ Józef Machnica od brata Alfreda z rodz. Z Kańczugi

18.00

+ Jan Maria Alfred Zofia Oleś

  Czwartek

06.09.

 

6.30

+ Józef Machnica od Krystyny i Ryszarda Machnica z rodz.  

17.00*

+ Bronisława Sypień 2 r. śm.  

18.00

+ Adam Cyrulik od syna Przemysława z żoną

 Piątek

07.09.

6.30

16.00*

+ Józef Machnica od swatowej Anny

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Izabela, Rozalia, Augustyn Szczerba i Franciszek Baran

 Sobota

08.09.

6.30

 

17.00*

+ Józef Machnica od bratowej Teresy, córki Joanny syna Andrzeja i Bogusława z rodziną

O Boże bł. w zasiewach dla mieszkańców Gnojnicy

18.00

Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. opiekę MB dla Andrzeja z ok urodzin i całej rodziny

Niedziela

09.09.

6.30

+ Bronisława Sypień 2 r. śm. od syna Leszka z rodziną

7.45 *

+ Józef Machnica od chrześniaka Wojciecha Grabowego

9.00

za parafian

11.00

Dziękczynna w 50 r. ślubu Kazimierza i Kazimiery z prośbą o Boże błog. od dzieci z rodzinami  

15.45

+ Jan, Stanisława, Zdzisław Kozek  

 


     Intencje  mszalne   27.08 – 02.09.

 

poniedziałek

27.08.

6.30

+ Maria Oleś od rodz. Olesiów z Gnojnicy

18.00

O bł. Boże dla Beaty i Grzegorza

Wtorek

28.08.

6.30

+ Maria Oleś od sąsiadów Kmieciów

18.00

Dziękczynna w 10 r. ślubu Joanny i Krzysztofa z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny

Środa

29.08.

6.30

+ Genowefa Kubik od wnuczki Agnieszki z mężem

18.00

++ z rodziny Godków i Skibów

  Czwartek

30.08.

 

6.30

+ Józef Machnica od brata Mieczysława z żoną

17.00*

+ Genowefa Kubik od Małgorzaty z rodziną  

18.00

+ Stanisław Róg od syna Grzegorza z rodz.

 Piątek

31.08.

6.30

+ Genowefa Kubik od Władysława z Borku Wielkiego   

18.00

+ Adam Cyrulik od syna Łukasza

 Sobota

01.09.

6.30

 

8.00*

+ Genowefa Kubik od Janiny i Mieczysława Pilchów

+ Józef Machnica od Roberta Machnica z rodz.

18.00

+ Stefania i Jakub Róg

Niedziela

02.09.

6.30

+ Stefan Maciołek w dniu imienin

7.45 *

+ Ryszard i Feliks Magdoń

9.00

+ Stefan Daniel od syna Stanisława   

11.00

za parafian

15.45

+ Helena Ziobro w rocz. śm.

Poza:

 + Stanisław Fąfara 1-30.09, + ks. Eugeniusz Reguła 1-15.09

 


          Intencje  mszalne   20 – 26.08.

 

poniedziałek

20.08.

18.00

+ Józefa(K) Czesława(K) Roman Maciołek w 9 r. śm. Czesławy i + Weronika, Jan Pasierb

O bł. Boże dla rodziny (poza)  

Wtorek

21.08.

18.00

+ Stanisława i Ignacy Charchut w 3 r. śm. Stanisławy   

+ Maria Oleś od Izabeli i Alfredy (poza)

Środa

22.08.

18.00

+ Zofia, Agnieszka, Jan, Józef, Edward, Stanisław Chłopek

+ Genowefa Kubik od wnuczki Ewy z mężem(poza)

  Czwartek

23.08.

 

17.00*

18.00

+ Józef Róg w 10 r. śm. od żony i córek

+ Helena i Franciszek Wachel w r. śm.

+ Maria Oleś od brata Zdzisława z rodz.(poza)

 Piątek

24.08.

18.00

+ Adam Cyrulik od córki Magdaleny z mężem

+ Genowefa Kubik od wnuka Tomasza z rodz.  (poza)

 Sobota

25.08.

18.00

Podziękowanie z prośbą o Boże błog. dla Krystyny i Wiesława w 30 rocz. ślubu

+ Maria Oleś od rodz. Bukowskich (poza)

Niedziela

26.08.

6.30

+ Wiesław Paśko 31 r. śm.

7.45 *

+ Maria i Jan Robak w r. śm. Marii

9.00

+ Alfreda(K) 13 r. śm.

11.00

+ Wiesław Daniel 11 r. śm.

 


           Poza parafią:


                                                                1.     Gregorianka + Ewa Darłak 20.08-18.09,

                                2.     + Stefan Daniel 1-17.09


          Intencje  mszalne   30.07. – 05.08.

 

poniedziałek

30.07.

18.00

+ Elżbieta Plesler 10 r. śm.

+ Janina Baran od sąsiadów bliższych i dalszych (poza)  

Wtorek

31.07.

18.00

+ Ludwik Targ w r. śm.  

+ Janina Baran od sąsiadów bliższych i dalszych  (poza)

Środa

01.08.

18.00

+ Maria Kulas od Józefy i Wojciecha Mazków

Dziękczynna w 20 r. ślubu Aleksandry i Andrzeja z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

  Czwartek

02.08.

 

17.00*

 

18.00

+ Janina Baran od r. Wójcików i Stanisławy Rojek

+ Adam Cyrulik 30 dzień po śmierci od żony i dzieci

+ Władysław Żegleń od kolegów Stanisława i Piotra Charchutów (poza)

 Piątek

03.08.

16.00*

18.00

+ Władysław Żegleń od kuzynki Barbary z rodz. 

O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka

+ Maria Oleś od chrześniaka Wojciecha Kubika z Broniszowa (poza) 

 Sobota

04.08.

8.00*

18.00

+ Władysław Żegleń od brata Wiesława

+ Mieczysław Rymut 5 r. śm. Anna, Władysław Rymut, Bronisława(K) i Władysław Żerkowscy, Stanisław Osucha

+ Maria Oleś od bratanka Piotra Kubika (poza)

Niedziela

05.08.

6.30

+ Władysław Żegleń od Wioletty Baran z rodz.

7.45 *

+ Ryszard i Feliks Magdoń    

9.00

+ Władysław Pięta od córki Danuty z mężem  

11.00

+ Mieczysław Rymut w 5 r. śm. od chrześniaka Maćka z rodz.  

+ Genowefa Kubik od wnuków Justyny, Wojciecha i Michała (poza)

     Poza parafią:

 

                                             1.  + Adam Cyrulik- gregorianka 30.07- 28.08,

                                                   2.  + Stefan Daniel - gregorianka 2- 31.08