Gnojnica Dolna
Intencje Parafia Góra Ropczycka
Intencje Mszalne
A A A
      


                                                    Intencje  mszalne   06 – 12.04.

 

poniedziałek

06.04.

6.30

+ Krystyna Szpara od wnuczek Oliwii i Anity

 

18.00

+ Ryszard Klocek

 

Wtorek

07.04.

6.30

+ Zygmunt Mroczka od kuzyna Kazimierza z rodz

 

18.00

+ Krystyna Szpara od syna Andrzeja z rodz.

 

Środa

08.04.

6.30

+ Augustyn Oleś od córki Elżbiety

+ Joanna Gil 7 dzień po śmierci

 

17.00*

 

18.00

Za wszystkie dusze zmarłe z rodziny Chmiel i Rojek  

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Natalii

 

  Czwartek

09.04.

18.00

Za kapłanów i o powołania do służby Bożej

 

18.00

O nowe liczne, święte, charyzmatyczne, powołania kapłańskie i zakonne z róży MB Różańcowej

+ Bronisław Marciniec  r. śm.

 

 Piątek

10.04.

6.30

 

18.00

 

 Sobota

11.04.

19.00

+ Wiktoria Gruca, Maria i Feliks Kolbusz, Józefa Franciszek

+ Edward Kazimierz Wrona  

19.00

Dziękczynna w 60 rocznicę urodzin  

 

Niedziela

12.04.

6.30

+ Stanisław Walczyk od brata Eugeniusza z żoną

+ Michalina i Edward Ziajor  

 

7.45 *

+ Aleksander i Monika Kmiotek

 

9.00

+ Jerzy, Jan Szczepanek w 10 r. śm. Jerzego

 

11.00

Za parafian

 

 

 

 


                                                Intencje  mszalne   30.03. – 05.04.

 

poniedziałek

30.03.

6.30

+ Emil Borys od syna Grzegorza z żoną

O szczęśliwą operację

 

18.00

+ Józef Róg z ok im. od żony i córek

 

Wtorek

31.03.

6.30

+ Janina Skiba

 

18.00

+ Stefania i Jakub Róg, Józef Dziuba

 

Środa

01.04.

6.30

+ Matylda Wdowik od córki Agaty z rodz.

 

17.00*

18.00

+ Adam Bizoń od Teresy i Janusza Tyksińskich

+ Janina Pazdan w27 r. śm. i Feliks Pazdan

 

  Czwartek

02.04.

6.30

+ Kazimierz Kendryk 19 r. śm.

 

18.00

+ Bronisława(K) Antoni Kazimierz Stanisław Rataj

 

 Piątek

03.04.

6.30

+ Krystyna Szpara od syna Krzysztofa z żoną  

16.00*

 

18.00

W intencji Bogu wiadomej

 

+ Karolina Sierakowska r. śm. i Józef Sierakowski

 Sobota

04.04.

6.30

8.00*

+ Zygmunt Mroczka od Anny i Michała Kwarta

+ Stanisław Papiernik od rodziny  

18.00

+ Krystyna Szpara od syna Mateusza z Joanną  

 

Niedziela

05.04.

6.30

O zdrowie i Boże bł. dla Doroty int od rodziców

 

7.45 *

+ Ryszard i Feliks Magdoń

O Boże bł. dla ks. Ryszarda z ok imienin

 

9.00

+ Witold Sojka

 

11.00

Za parafian

 

15.45

+ Genowefa Olbrychtowicz od syna

                                                Poza parafią:

                                                                      + Feliks Jasek 01.04. – 20.06.,

                                                                      + Zofia Ignas 1 – 19. 04


                                                Intencje  mszalne   23 – 29.03.

 

poniedziałek

23.03.

6.30

+ Tadeusz Paśko od córki Doroty z rodziną

+ Alfred Bochenek int. od żony 

 

18.00

+ Anna Targ r. śm.

 

Wtorek

24.03.

6.30

+ Józef Skiba i Józefa Porys

 

18.00

+ Jan Darłak od wnuczki Joanny z mężem

 

Środa

25.03.

6.30

+ Jan Darłak od r. Śliwów z Góry Ropczyckiej

 

17.00*

18.00

+ Adam Bizoń od rodz. Skibów  

+ Józefa Cukierska

 

  Czwartek

26.03.

6.30

Dziękczynna za uzdrowienie Wojciecha

 

18.00

+ Maria i Kazimierz Hagdej

 

 Piątek

27.03.

6.30

+ Bronisława i Stanisław Makara w r. śm. Stanisława

18.00

+ Bronisława Kozek w 7r. śm. od córki

 

 Sobota

28.03.

6.30

+ Janina Skiba

  

18.00

+ Stanisław Mazek 6 r. śm.

 

Niedziela

29.03.

6.30

+ Stanisław Gil od brata Michała

 

7.45 *

O bł. Boże w zasiewach i pracach polowych w Gnojnicy  

 

9.00

+ Józef Malski od córki Elżbiety z rodz.

 

11.00

Za parafian

 

15.45

+ Kazimierz Józefa Janina Józef Oleś Jan Przywara

                                  Poza parafią:

                                                       + Alfred Bochenek gregorianka 22.03 – 21.04.


 

Intencje  mszalne   16 – 22.03.

 

poniedziałek

16.03.

6.30

+ Jan Darłak od wnuków Klaudii i Michała

 

18.00

+ Kazimierz Klocek  

 

Wtorek

17.03.

6.30

+ Tadeusz Paśko od syna Witolda  

 

18.00

+ Józef Apolonia Chmiel

Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Aleksandry w dniu 18 urodzin

 

Środa

18.03.

6.30

+ Tadeusz Paśko od córki Katarzyny z rodz.  

 

17.00*

18.00

+ Adam Bizoń od rodz. Skibów  

+ Marian Józefa, Karol Guzik Józef Świniuch

 

  Czwartek

19.03.

6.30

Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Józefy i Zenona w 45 r. ślubu

+ Józef Wielis