Gnojnica Dolna
Intencje Parafia Góra Ropczycka
Intencje Mszalne
A A A
      
                            INTENCJE  MSZALNE    18 - 24.01.

PONIEDZIAŁEK 
18.01. 6.30   1) + Monika Kmiotek od r. Jasków i Słowików 
                         2) + Maria Wrona od syna z żoną   
      17.00   + Stanisława(K), Feliks, Jan Bizoń   
WTOREK
19.01. 6.30  1) + Bronisława(K) i Stanisław Makara w r. śm. Bronisławy 
                         2) W intencji Konrada     
      17.00   O Boże bł. dla wnuczek od babci Heleny 
ŚRODA
20.01. 6.30  + Wacław Godek od Pawła z rodziną 
    16.00*  + Krystyna i Stanisław Kłósek od syna z żoną 
             17.00  + Stefania i Roman Wrona w r. śm. Stefanii         
CZWARTEK
21.01. 6.30  + Matylda Wdowik od Teresy Krzak  
      17.00  1) + Zofia Zawadzka  
                         2) + Cecylia Fidura od koleżanek i kolegów córki z Solidarności Ropczyce   
PIĄTEK
22.01. 6.30   1) + Maria Sekuła od Teresy Krzak 
                         2) + Janina Walczyk od córki z mężem 
      17.00  + Józefa(K), Karol, Marian Guzik, Józef Świniuch w 4 r. śm.   
SOBOTA
23.01. 6.30  + Bronisława Rataj od sąsiadów z Góry Ropczyckiej 
      17.00  1) + Matylda Wdowik 1 r. śm.
                         2) + Janina Paśko od syna Edwarda  
NIEDZIELA
24.01. 6.30  + Stanisława Anyszek, Henryka, Kazimierz Przydział  
      7.45*  + Janina i Eugeniusz Gil    
        9.00  + Zofia i Marian Piekoś z Sosnowca    
      11.00  1) + Józef Pragłowski 
                         2) za Parafian  
      15.45  + Stanisław Niemiec od córki Wioletty 
 

                             INTENCJE  MSZALNE    11 - 17.01.

PONIEDZIAŁEK 
11.01. 6.30 + Adam Bizoń od Katarzyny z rodz.  
      17.00 + Ludwik Siwiec 
                Poza + Danuta Więcek od Piotra z rodz.   
WTOREK
12.01. 6.30 + Matylda Wdowik od Bronisławy z rodz.      
      17.00 + Janina Skiba od wnuczki Katarzyny 
                Poza + Danuta Więcek od Andrzeja z rodz. 
ŚRODA
13.01. 6.30 O Boże bł. w 20 r. urodzin Benedykty od rodziców  
    16.00* + Bernard Malski 8 r. śm. 
             17.00  + Monika Kmiotek 1 r. śm. od córki Anny 
                Poza + Andrzej Kolbusz od Zofii Abratowskiej         
  CZWARTEK
14.01. 6.30 + Dariusz Gąsior  
      17.00 + Genowefa i Zygmunt Saj  
                Poza + Zofia Zawadzka od prezesa i zawodników UKS Korona Góra Ropczycka  
 PIĄTEK
15.01. 6.30 + Monika Kmiotek od znajomych Ziobrów i Malskich 
      17.00 + Aleksander Ludwika(K) Bieś 
                Poza + Mariusz Szymaszek od Mirosława Wioletty i Wiktorii Migała   
 SOBOTA
16.01. 6.30 + Karolina i Ludwik Drozd, Helena Darłak 
      17.00 + Janina i Feliks Drozd 
NIEDZIELA
17.01. 6.30 1) + Wiesław Sypień Bronisława(K) i Jan 
                        2) podzięk. za 95 lat życia z prośbą o potrzebne łaski dla Józefy  
      7.45* + Michalina, Bogumiła, Józef    
       9.00 + Antonina i Władysław Charchut od Zofii    
     11.00 Podzięk. za otrzym. łaski z prośbą o Boże bł., opiekę MB  o dary Ducha Świętego dla 
                        Klaudii z ok 18 ur. od babci i chrzestnego z rodz. 
      15.45 + Honorata, Antoni, Czesław Szczepanek, Maria Kot, Kazimiera Kubasiewicz 
        Poza parafią :+ Wojciech Kolbusz 15 – 24.01;
                        + Maria Wrona - gregorianka 11.01. – 9.02;
                          + Maria Wozowicz - gregorianka 14.01-12.02;
              +Krystyna Maroń - gregorianka 11.01-9.02;
              + Franciszek Wszołek - gregorianka 15.01-13.02.


                           INTENCJE  MSZALNE    04 - 10.01.

PONIEDZIAŁEK 
04.01. 6.30 + Ryszard Papiernik od brata Krzysztofa z żoną 
      17.00 + Adam Bizoń od rodziców 
               Poza + Stanisław Papiernik od Pawła z rodz.   
WTOREK
05.01. 6.30 + Monika Kmiotek od r. Szczepanków i Siwców       
      17.00 + Adam, Stanisław, Ryszard Mika
               Poza  + Stanisław Papiernik od Witolda z rodz.
ŚRODA
06.01. 6.30  + Helena Jan Zima w 4 r. śm. Heleny  
      7.45* + Konstanty i Zofia Reguła 
                9.00   1)Za parafian
                          2) podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandry 
                           w 18 r. urodzin  
              11.00   + Teofila Kułak w 18 r. śm. od syna Alfreda z rodz.
              15.45   + Władysław Wójcik          
CZWARTEK
07.01. 6.30 + Monika Kmiotek od sąsiadki Rusinowej z dziećmi 
      17.00 + Mieczysław Mastej w 10 r. śm. od żony z dziećmi 
               Poza + Zbigniew Wozowicz od Wacława Godka  
 PIĄTEK
08.01. 6.30 + Tomasz Stec 14 r. śm. od żony i córki 
      17.00 + Stanisława i Aleksander Pięta, Cecylia i Michał Ptaszek 
               Poza + Zbigniew Wozowicz od Piotra Bochenka  
 SOBOTA
09.01. 6.30 + Adam Bizoń od kuzyna Maćka z rodziną  
      17.00 + Józefa Szczecińska 
NIEDZIELA
10.01. 6.30  Za parafian  
      7.45* + Michalina, Piotr i Mieczysław   
        9.00 + Wojciech i Stanisława Grabowy    
      11.00 + Marian Żegleń od żony i dzieci z rodziną 
      15.45 + Bolesław Skiba 19 r. śm. 




                                  INTENCJE  MSZALNE    28.12. - 03.01.

PONIEDZIAŁEK 
28.12. 6.30   + ks. Eugeniusz Reguła  
      17.00   1) + Bronisława(K) Józef, Wojciech, Franciszek, Kazimierz Paśko
                          2) + Maria Śliwa od córki Urszuli z mężem  
WTOREK
29.12. 6.30   1) + Julia i Antoni Dutka w r. śm. Julii
                          2) + Maria Wozowicz od córki z rodziną       
      17.00   + Józefa i Piotr Świętoń 
ŚRODA
30.12. 6.30   O Boże bł. dla żyjących i zbawienie dla zmarłych członkiń róży MB Niepokalanie 
                          Poczętej  
     16.00*  + Alfred Bochenek od syna Piotra z żoną  
             17.00    + Józefa(K) Jan Chmiel         
  CZWARTEK
31.12. 6.30   + Adam Bizoń od Zofii i Andrzeja Sulisz 
     15.00*  Dziękczynna za stary rok z prośbą o Boże bł. w nowym od mieszkańców Gnojnicy 
              17.00    O zdr. i bł. Boże dla Józefy i Edwarda Kubik 
 PIĄTEK
01.01. 6.30    + Edmund Baran 
        7.45*  + Genowefa, Feliks, Krystyna Wójcik
                9.00    Za zmarłych z rodziny Sroków i Pragłowskich 
              11.00    + Władysława(K) i Mieczysław Mika 
              15.45    + Mieczysław Rymut 
 SOBOTA
02.01. 6.30    + Czesław Bizoń od córki Agnieszki z mężem Łukaszem
               8.00*   + Alfred Bochenek od syna Stanisława z żoną 
      17.00    + Adam Bizoń 1 r. śm. od żony z dziećmi 
NIEDZIELA
03.01. 6.30   + Kazimierz Świerad od żony z ok. urodzin 
      7.45 *  + Józefa(K) Maria Charchut, Aniela Walczyk  
       9.00   + Józef, Teresa, Alina Godek w r. śm. Józefa   
     11.00   + Maria i Marian Sekuła w 30 r. śm. Mariana od córki 
     15.45   Za parafian 
       Poza: parafią: 
                + Zofia Paśko- gregorianka 1-30.01
                + Michał Róg - gregorianka 1-30.01
                + Janina Magdoń - gregorianka 1-30.01
                + Michalina Maciołek -  gregorianka 1-30.01
                + Władysław Papiernik - gregorianka 1-30.01