Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16.04.2023 r.

  1. Dzisiaj o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i prywatna adoracja, następnie o godz. 15.50 Msza św. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Skarbonki wielkopostne można złożyć przed ołtarzem Serca Pana Jezusa.
  2. W środę rano nowenna do św. Józefa, wieczorem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.
  4. Uroczystość św. Wojciecha ze względu na niedzielę wielkanocną została przeniesiona na następny poniedziałek, dlatego uroczystość patronalna w kaplicy w Gnojnicy będzie w poniedziałek, 24 kwietnia o godz. 18.00.
  5. Składka w najbliższą niedzielę przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła i kaplicy.
  6. Koło Gospodyń Wiejskich Gnojnica Dolna zaprasza wszystkich seniorów(60+), mieszkających w Gnojnicy na Piknik Majowy, który odbędzie się w sobotę, 11.05 przy Wiejskim Centrum Kultury w Gnojnicy Dolnej. Numery telefonów podane są na plakatach.
  7. Geofizyka Toruń zawiadamia o badaniach w powiecie ropczycko-sędziszowskim pod kątem poszukiwania złóż ropy naftowej i gazu ziemnego. W związku z tym przedstawiciele firmy chodzą codziennie, również w soboty i niedziele podpisywać porozumienia w sprawie wstępu na działki.